Hazır Emlak Sitesi Fiyatları

06:36 Unknown 0 Comments
Hazır emlak sitesi fiyatları yazılımın belli özelikleri taşıması veya taşımamış olmansa göre baya bir farklılık gösterecektir. Baya bir farklılık olarak duruma mübalağalı bir şekilde yaklaşmamın sebebi, hazır emlak sitesi fiyatlarını oldukça aşağı fiyattan satan firma veya şahısların yazılımlarının sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak niteliklere sahip olmamasıdır. Bu durumda emlak sitesi diye aldığınız hazır sitelerin işe yaramayan ve blog sitelerinden farkı olmayan bir siteye sahip olduğunu görebilirsiniz. 

Nasıl bir emlak sitesi?
Az veya çok fiyatın neyi ifade ettiğini anlayabilmek için bir emlak sitesinde mutlaka olması gereken özelliklerden haberdar olunması gerekir. Ancak o zaman bir emlak sitesine ödeyeceğiniz fiyatın makbul olmasından bahsedebiliriz. Ucuza alıp, ihtiyaçları karşılamayan bir sitenin ehemmiyeti olmayacak. Tam tersi, yüksek fiyattan alınan sitelerin de ihtiyaçları karşılamaması durumu bir anlam ifade etmeyecek.
Olmazsa olmazlar…
Sınırsız ilan ekleme özelliği söz konusu olmalıdır. Arayüz tasarımının sade ve estetik olması, aynı zamanda özelleştirilebilir nitelikte tasarlanması lazımdır. Diğer yandan SEO uyumlu, mobil cihazlarda da çalışılabilir özelliği ifade eden responsive olması, yetkilendirme, ilanlara görsel ve video ekleme, haritada konum ve adres bilgisi verebilme gibi özellikler emlak sitelerinin olmazsa olmaz ihtiyaçları arasındadır diyebiliriz.
Firmamız tarafından satışa sunulan hazır emlak sitelerinde ise yukarıda saydığımız özelliklerden daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Hem de en uygun fiyata!

0 yorum: